Megoldott

Újpest városkapu SZEMÉTDOMB

Anonim Járókelő

Érdeklődni szeretnék, hogy Újpest Városkapu metrómegálló, vasútállomás és parkoló környéke miért nincs takarítva???? Hónapok óta sörösdobozokat kerülgetnek a kerékpárosok… Ha nagyobb itt az átmenő forgalom, akkor miért nincs hozzáigazítva a takarítás ütemezése?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére