Megoldott

Illegális szemétlerakat Soroksáron

Tisztelt Illetékesek!

Soroksáron, a Meddőhányó utcában ( Vízisport utcai kereszteződéshez közel ) az Oázis kertészet kerítésénél szemétkupac kezd kialakulni.
Kérném az illetékesek intézkedését a szemétkupac felszámolásában.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Meddőhányó u. 3

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönettel.
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00121728 bejelentés megoldásra került.

    Üdvözlettel

    Szabó Attila
    műszaki ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Soroksári kiserdő szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Előd utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Soroksár Szigetdűlő szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Nap utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott televíziók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére