Megoldott

Olajos járda

Anonim Járókelő

Murányi-Peterdy sarkon parkoló robogókból ,nagy mennyiségű olaj kifolyás.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 27

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00121724

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00121724 azonosítószámú Peterdy utca Murányi utca ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tácsik Tamás
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csányi előtti járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Csányi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Wc és szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Izabella utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére