Megoldott

Húzza le a rolót

Az EV Önkormányzat tulajdonában lévő elhanyagolt pékségépület ami 30 éve üresen állt nyilvános vécéként és kukaként működik. A probléma megoldható lenne ha lehúznák a biztonsági rolót, mint a másik két utcafronti résznél. Ezt nem tették meg pedig többször szóltam mert állítólag ez az egyetlen bejárat AMI EGYÁLTALÁN NEM IGAZ hiszen az épület belső részéről még 2 bejárat nyílik.

Azonnal húzzák le a rolót. Unom hogy minden reggel csikkeket szedek, meg sörösüveget. Múltkor egy koton is volt. Ne üzemeltessen nyilvános vécét a lakásom alatt az önkormányzat. Ráadásul szemben egy kórház van.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Szövetség u. 19

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gyuricza Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült megoldani a problémát.
  • Gyuricza Gergely visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi címen lévő üzlethelyiség biztonsági rolójának lehúzása műszakilag nem megoldható, mert sajnálatos módon az évek alatt a mozgatását biztosító szerkezete tönkrement. Az em
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gyuricza Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom az alternatív közlekedést de lehetne más közterületen is parkoló.
  • Deák Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek. Ez régóta probléma. Általában tele van dobálva szeméttel. Sokszor hajléktalanok alszanak ott. Kérem mielőbb húzzák le ezt a rolót, hogy élhető legyen a társasház.
  • Gyuricza Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Most minden cigicsikket, meg sörösüveget nem fotózok ki de ez már tényleg felháborító! Azonnal intézkedjen valaki és HÚZZÁK LE A ROLÓT.
  • Gyuricza Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről beszéltem kedves mindenki. Valaki elkezdte idehordani a szemetét. Az ablakom alá. Bocsánat de én fizetem lelkiismeretesen a szemétdíjat, és tudtommal sehol nem járultam hozzá hogy az önkormányza...
  • Szalai Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Én erre járok reggelente a traumatológiára és valóban gyakran látható itt hulladék. Délutánra ez általában eltűnik, valószínűleg Gergely szedi össze. Ha megoldaná a problémát amit javasolt az javíthat...
  • Brassai Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is kérném, hogy mielőbb oldják meg ezt, hajléktalanok is használják alvóhelynek, plusz az oda helyezett szemét még több szemetet vonz. Elég koszos és szemetes az utca enélkül is!
  • Várhidi Adrián hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyenek szívesek megoldni ezt a problémát, valóban nagyon undorítóan szokott kinézni.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gyuricza Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sovány Sándor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Két doboz szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére