Megoldott

Elhagyott jármű, kulcs mellékelve hozzá

Kisteherautot valamiert itt hagytak az enyeszetnek. Ajtok nyitva, kulcs a gyujtaskapcsoloban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dávid Ferenc u. 19

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza : "A bejelentett gépjármű közterületen való megállása, várakozása egyéb jogszabályt nem sért."
  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00121628

    Az 2023. április 08. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete Honda Civic

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére