Megoldott

Kiszáradt fa?

A megjelölt helyszínen van egy kiszáradtnak fa, amely egészségéről szükséges lenne megbizonyosodni. Ha biztosan nem él, akkor mindenképpen eltávolítani és a cseréjéről gondoskodni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 86

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták pár hónappal ezelőtt.
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1179/1/2023/V1
    Ügyintéző: Kelemen Ferenc

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő fára a kivágási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a hozzászólást! Én is reménykedem, hogy megoldódik és nem marad ott egy rönk vagy tuskó, hanem szakszerűen eltávolítják és cserélik.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen sajna ennek láthatóan annyi. :((( Városgazda szerintem hamarosan megoldja. Remélem szúrnak is le helyette, bár az kicsit melósabb a tönk miatt....
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére