Megoldott

Utcán hagyott sitt

A képen látható helyen sitt van az utcán.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Huszár u. 4

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Muráti Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, valóban elszállították.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00121566

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00121566 azonosítószámú, a Budapest Huszár utca 4. k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Muráti Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kirakott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére