Megerősítésre vár

3 ingyenes parkoló

Javaslom vagy a parkolóhelyek megszüntetését vagy a fizetős zónába való besorolását, mivel itt fizetni nem kell.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 136

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem. A Praktiker picit meglep.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A helyszínt bejárva és a tulajdonviszonyokat ellenőrizve az illetékessel
    történt egyeztetés után arról tudok tájékoztatást adni, hogy a kérdéses
    terület a forgalom elől hamarosan l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést!
    Megkeresését továbbítottuk az Óbudai Parkolási Kft. felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tiltott parkolás figyelmen kívül hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Valéria utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére