Megoldott

Elhagyott robogó Kelenföldön

Elhagyott robogó, rothad

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 4

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték végre
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, jó lenne, ha eltűnne már innen.
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A robogó megvan még, ugyanott áll.
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki felvette Google Mapsen is "Malaguti emlékmű" néven:
    https://goo.gl/maps/n6K18oqQ3zYcP1iP8
    :-)
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00121426

    Az 2023. május 04. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Magyarország, kelenföld (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, 4, Etele tér 3, 1115 Magyarország (47.4656566, 19.0233597, 16)"-ra.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Etele tér 3. a cím, a Kelenföldi Pályaudvarnál
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Hyundai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kőoltár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére