Válaszra vár

Buszmegálló

FRISSÍTÉS: 2023. szeptember 29.
BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő utasváró állapotát megvizsgálták, mivel balesetveszélyesnek ítélték meg, az elbontását beütemezték. Az állapota alapján a felújítása nem lenne gazdaságos.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy új utasvárókat a BKV Zrt. nem gyárt és nem létesít. A fővárosi tulajdonú utakra a BKV-tól és a BKK-tól jogilag teljesen független cég helyezhet ki utasvárókat.

-----

FRISSÍTÉS 2023.09.01.

Bejelentő hozzászólása:
"A régi buszmegálló elszállítása megtörtént de az új kihelyezése még nem"

---

XVII., Ananász és Bártfai utca sarkán álló fém buszmegálló erősen korrodált állapotban van, tele graffitivel és tageléssel.
A busz menetidejét jelző táblát szintén elcsúfították. A megálló nagyon forgalmas, a látvány idegesítő és undorító.
Kérném szíves intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bártfai utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy egy adott területen létesítményt (utasvárót, padot, növénykonténert, stb.)
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "buszmegálló"-ról "Buszmegálló"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-247995 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.09.01. Bejelentő hozzászólása: "A régi buszmegálló elszállítása megtörtént de az új kihelyezése még nem" --- XVII., Ananász és Bártfai utca sarkán álló fém buszmegálló erősen korrodált állapotban van, tele graffitivel és tageléssel. A busz menetidejét jelző táblát szintén elcsúfították. ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019841-004/2023/0038

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00121399

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "XVII., Ananász és Bártfai utca sarkán álló fém buszmegálló erősen korrodált állapotban van, tele graffitivel és tageléssel. A busz menetidejét jelző táblát szintén elcsúfították. A megálló nagyon forgalmas, a látvány idegesítő és undorító. Kérném szíves intézkedésüket."-ról "FRISSÍTÉS 2023.09.01. Bejelentő h...

  • Mária Vaskó hozzászólt a bejelentéshez.

    A régi buszmegálló elszállítása megtörtént de az új kihelyezése még nem
  • Mária Vaskó visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019841-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00121399

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Mária Vaskó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    falfirka, grafiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére