Megoldásra vár

Vasrácsba nőtt fa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.11.10.
A Bejelentő fényképes visszajelzése:

"A helyzet egyelőre változatlan, a vasrács egyre mélyebbre kerül a fába."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.06.22.
A FŐKERT válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a faveremrács eltávolítását beütemezték munkatársaink. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük."
-----

A Múzeum körúton az Egyetem előtt van egy idősebb fa, ami már belenőtt a vasrácsba. Kérem szabadítsák ki a fát annak megsértése, csonkolása nélkül és cseréljék a rácsot egy nagyobbra, hogy a fa sokáig megmaradhasson.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 10

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a részletes és szakszerű tájékoztatást! Várjuk a tavaszt, hogy a munka elvégezhető legyen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az elmúlt években a faveremrácsot kollégáink már részben szétvágták, így a fa rövidtávú növekedése még biztosítva van. A közeljövőben azonban szükség lesz még a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "A Múzeum körúton az Egyetem előtt van egy idősebb fa, ami már belenőtt a vasrácsba. Kérem szabadítsák ki a fát annak megsértése, csonkolása nélkül és cseréljék a rácsot egy nagyobbra, hogy a fa sokáig megmaradhasson. Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.10. A Bejelentő fényképes visszajelzése: "A helyz...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet egyelőre változatlan, a vasrács egyre mélyebbre kerül a fába.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még várjuk a munka elvégzését. Remélhetőleg az őszi időszakban ez megtörténik.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, a rács még a helyén van. Gondolom egyeztetni kell a Főkert szakembereivel, hogy a fa sérülése nélkül eltávolítható legyen.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a faveremrács eltávolítását beütemezték munkatársaink. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertésze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Nagyobb fahely? József körút 50.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére