Megoldott

Ferenciek tere graffitis lépcsőfeljárat Parisi udvar

Anonim Járókelő

Ferenciek tere graffitsi lépcsőfeljárat Parisi udvar

- hónapok óra ilyen
- korlát, falak
- ha mi nem jelentjük, Önok nem takarítják automatikusan?

Ellenőtzik ezeket a feljáratokat napi heti havi szinten?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 11

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amire most sem kaptunk választ:

    - ha mi nem jelentjük, Önok nem takarítják automatikusan?

    Ellenőrzik ezeket a feljáratokat napi heti havi szinten?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *Ferenciek tere graffitsi lépcsőfeljárat Parisi udvar

    cím javítva:

    Ferenciek tere graffitis lépcsőfeljárat Parisi udvar
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére