Megoldatlan

Elhagyott mobil kerítés akadályozza a kerékpárosokat/gyalogosokat

A Bajza utca és az Andrássy utca sarkán mobil kerítéseket tárolnak a járdán, ami elfedi a közlekedési lámpát a kerékpárosok elől, továbbá zavarja a gyalogosokat a közlekedésben.
40 méterrel odébb a Lendvay és Bajza utcai kereszteződésben hasonló akadályok vannak a gyalogos járdán.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 35

Hozzászólások

  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a fáradozásotok az ügyben és a visszajelzést.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • VI. Kerületi Rendőrkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
    A Panaszügyi Alosztály a mellékelt küldeményt továbbította az Ön részére.

    Az elektronikus levél és a hozzá kapcsolódó fájl(ok) kizárólag a Címzettnek szólnak és a bennük foglalt inf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a link-et, valóban hasonló a tárgy, azonban a korábbi bejelentés ha jól látom inkább az Andrássy úton lévő szervízút és gyalogos járda mellett lévő mobilkerítéssel foglalko
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila,
    Itt a helyes link: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/120851/az-agresszor-vedelme

    A Járókelő nevében: András
  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Máté, köszönöm a visszajelzésed.
    A korábbi bejelentés linkjét el tudnád küldeni kérlek? A lenti link az ennek a bejelentésnek a linkje azt hiszem.
    Üdv,
    Attila
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az előző bejelentést itt...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Hős Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére