Megoldásra vár

Gaztenger és bálványfák verik fel az utat

Anonim Járókelő

A Szugló utca és a Bosnyák köz közötti kerékpárút és az úttest közötti rész gazos, gondozatlan. Bálványfák nőnek, verik szét a kerékpárutat.

Kérem szíves mielőbbi intézkedésüket! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 125b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is gyalázat, hogy egy kerékpárosbarát fővárosban így kell kinéznie egy kerékpárútnak! És ehhez építettek vadonatúj hidat pár éve!
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Kertészeti Divíziónk illetékességébe a zöldterületek fenntartása tartozik. A bejelentett területen található sarjak burkolt felületen ta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023.június 4-i állapotok: lehangoló :(
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszloppár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zavaró gyomnövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Timur utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Zrínyi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére