Megoldott

Kidőlt tábla

Kidőlt tábla a Horánszky/Bródy sarkon. A helyreállítását köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 23

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Már a helyén a kerékpáros tábla is, úgyhogy lezárható megoldottként.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép lemaradt
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla a helyén, viszont a kerékpáros kiegészítő tábla hiányzik.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére