Megoldott

Csikk tenger az Egressy téren

32-es busz megállójában az Árpád híd felé a vágányok közt rengeteg csikk van eldobálva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szerint a problémát orvosolták.
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021391/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12051)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Hm. Egy ilyen gépe van a BKV-nak?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKV Zrt. szakterületétől azt az információt kaptuk, hogy hogy szerződéses partnere a darabosszemét-szedés során csak az 5 cm átmérőnél nagyobb hulladékot tudja eltávolítani. Társ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trepák Márk
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére