Megoldatlan

Rendszám nélküli jármű

Újpest Anonymus utcában áll ez a jármű.
(Közel a Pozsonyi utcához)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra megkapta Újpest.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És újra az utcán áll.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudsz esetleg újabb képet feltölteni a jelenlegi helyzetről? Mert egyelőre annyit látni, hogy ugyanazt a képet feltöltötted 2 hónap különbséggel.
    Köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszavirág életű volt a "Megoldott"-ság.
    Ugyanoda vissza is álltak vele, így semmi sem változott. :-(
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Elálltak vele.
    Jelenleg bent parkol a szemközti autókereskedés udvarán
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Bravo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Székes utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére