Megoldatlan

Várfok utca aljában mindkét oldalon autók állnak

FRISSÍTÉS 2023.07.27.:

A Bejelentő visszajelzése:
"Én nem tapasztalok semmi javulást, ez egy pár nappal ezelőtti kép. Semmi sem engedélyezi a járdán parkolást, de mégis három autót is látunk."

-------

FRISSÍTÉS: 2023.04.17
A XII. kerület Hegyvidéki Rendészet válasza:

,,Köszönettel vettük megkeresésüket, azonban a bejelentésben szereplő probléma nem önkormányzatunk hatásköre, javasoljuk, hogy az illetékest keressék meg vele."

----

A Várfok utca aljában mindkét oldalon autók állnak, pedig itt semmilyen tábla nem engedélyezi a járdán való parkolást, mozgássérült igazolványt nem látni rajtuk, vagy legalábbis jól eldugták. A látvány folyamatos.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Széll Kálmán tér 17

Hozzászólások

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Idei állapot. A vadparkoló megtelt :-)
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor erre járok, mindig 2-3 autó parkol itt szabálytalanul. Nehezen hihető, hogy rendszeres és gyakori lenne az ellenőrzés.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    A rendőrség mellett a kerületi Városrendészet is folyamatosan ellenőrzi és bünteti a szabálytalanul várakozókat a jelzett helyen. Sajnos nincs módunk arra, hogy 0-24 órába
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.04.17 A XII. kerület Hegyvidéki Rendészet válasza: ,,Köszönettel vettük megkeresésüket, azonban a bejelentésben szereplő probléma nem önkormányzatunk hatásköre, javasoljuk, hogy az illetékest keressék meg vele." ---- A Várfok utca aljában mindkét oldalon autók állnak, pedig itt semmilyen tábl...

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem tapasztalok semmi javulást, ez egy pár nappal ezelőtti kép. Semmi sem engedélyezi a járdán parkolást, de mégis három autót is látunk.
  • János Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Tárgy mezőben jelzett sorszámú bejelentést Önök írásbelinek nem minősülő elektronikus formában küldték meg
    a Fővárosi Rendészeti Igazgatóság felé 2023.04.17-é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Várfok utca aljában mindkét oldalon autók állnak, pedig itt semmilyen tábla nem engedélyezi a járdán való parkolást, mozgássérült igazolványt nem látni rajtuk, vagy legalábbis jól eldugták. A látvány folyamatos."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.04.17 A XII. kerület Hegyvidéki Rendészet válasza: ,,Köszönettel vettük megkeres...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket, azonban a bejelentésben szereplő probléma nem önkormányzatunk hatásköre, javasoljuk, hogy az illetékest keressék meg vele.

    Üdvözlettel,

    Varg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városrendezési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére