Megoldott

Megcsonkított fák

Valaki kérem szépen magyarázza el, hogy mire volt jó így megcsonkítani ezeket a szerencsétlen fákat, végig a Görgeyn? Végre adtak egy kis árnyékot.......

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Görgey Artúr u. 74

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Görgey úti fák metszése a fák hosszú távú fenntartása érdekében végezte az Újpesti Városgondnokság Kft.
    Az elvégzett metszéssel erősítették a törzset, ha ez nem történik meg a tö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fiumei út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Égig érő dudva gyom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Julianus barát utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdára belógó ágak és vadhajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére