Megoldatlan

Fiatal fa kivágva

Anonim Járókelő

A Budapest, 1105 Kőrösi Csoma út 9. előtt vandálok tövénél kivágták a kis díszfát, tartóját is tönkre téve. Kérjük pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 11

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, nem telepítettek új fát a helyére.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindmáig nem telepítettek új fát ide, kérjük a park rendezését, s a fa újra telepítését! Köszönjük!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy mivel a kis fa kidöntésével szándékos rongálás történt, ezért egy adminisztratív kárfelmérés van folyamatban. A fa pótlása csak ezt követően lehetséges, pontos...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sem pótolták a fát, csak elvitték a kivágott, száradó fát. Lassan nyoma sincs...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy sajnálatos módon a kis fát valaki kivágta. Munkatársaink gondoskodnak eltávolításáról, és megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A fa átveszi a hatalmat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lombozat miatt rosszul látható jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pongrácz úti lakótelep (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére