Megoldatlan

Lepukkant szelektív szemétgyűjtő

A szelektív hulladékgyűjtőket hosszú ideje nem vitték el, a környéküket pedig már még sokkal régebb óta nem tették rendbe.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt megvan még a szelektív gyűjtősziget? Javult valamit a helyzet?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi hír az ügyről. Pedig már 1 éves.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hűtőszekrény a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére