Megoldott

Telekom fedlap egyharmada hiányzik

Az utcakép múlt évi, azon még viszonylag egyben van a kör alakú fedlap, de most már hiányos, kérem szépen javítani.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Csengery u. 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közmű fedél billeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Tamás
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefonfülke telefon nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknatető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére