Megoldott

Leesett táblák

A lecsúszott táblák szerintem már nem kellenek, mert közelben sincs útépítés.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 74

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblák még ott vannak.
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtáblák megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.pn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére