Megoldott

Olvashatatlan tábla

A Károly körúton az Astoriától a Deák Ferenc tér fele haladva a Dohány utcánál autóval csak egyenesen lehet menni, de biciklivel be lehet kanyarodni jobbra, a Dohány utcába. Az ezt jelző tábla tele van ragasztva matricákkal, olvashatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 3b

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Norbert !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Kiss Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    SZiasztok, ma voltam arra, a probléma megoldódott, már nincsenek matricák a táblán, újra olvasható!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Norbert!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Kiss Norbert visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Károly körút 3b. számnál található szennyezett jelzőtábla helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kiss Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfogyott a zebra

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszteződésben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére