Megoldott

Zsirai Miklós utca 14. közelében víznyelő és burkolathiba

Anonim Járókelő

Tisztelt FCSM Zrt!

Kérjük a hiba javítását!

Köszönettel:

lakók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zsirai Miklós u. 14

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen munkatársaink
    kicserélték és szintbe emelték a víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlaphibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére