Megoldott

Táborhegyi út 25. beszakadó víznyelő

Anonim Járókelő

Tisztelt FCSM Zrt!

Kérjük a Táborhegyi út 25. előtti beszakadó víznyelő javítását!

Köszönettel:

lakók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Táborhegyi út 25

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen munkatársaink
    kicserélték és szintbe emelték a víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FCSM Zrt! Kérjük a víznyelő javítását! Köszönettel: lakók"-ról "Tisztelt FCSM Zrt! Kérjük a Táborhegyi út 25. előtti beszakadó víznyelő javítását! Köszönettel: lakók"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Az összes fedlap süllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hamvas Béla sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Batthyány utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére