Megoldott

Kiégetett/sérült játék

Tisztelt illetékes ! A Tejút utcai játszótér rakétás csúszdájának egyik lépcsőjén egy nagy méretű lyuk tátong. Lentről úgy tűnik ki van égetve.
Kérem ennek vizsgálatát és a lécek cseréjét, nehogy baleset történjen!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 213

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a lépcső javítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119794/kiegetettserult-jatek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/835/1/2023/V3

    Tájékoztatjuk, hogy a Tejút park játszótér a BKM Nonprofit Zrt - Főkert Kertészeti Divízió
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Emlékeim szerint a Tejút utcai park a Főváros/Főkert hatáskörébe tartozott korábban.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Berepedt rácsfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahely buszmegalloban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösmarty utca M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére