Megoldott

Elhagyott poller/oszlop

Tisztelt illetékes! A sétáló utcai játszótér mellett hever a fűben hónapok óta egy valahonnan eltávolított oszlop. Kérem ennek visszahelyezését vagy eltávolítását. Köszönöm!

Gondolom a fűnyírással foglalkozó kollégákat is zavarni fogja

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88a

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Az ügyet megoldottként zárjuk.
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az említett oszlopot elszállították! Köszönöm az intézkedést!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/836/1/2023/V3
    Ügyintéző: Sárosiné Balogh Viktória

    Tájékoztatjuk, hogy Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sèrült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére