Megoldott

Kátyú és aszfaltdarabok

Kátyú és aszfaltdarabok a Kassai utcában, a suli előtt

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Az összes úthiba javítva. Ez igen!
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tóth Zoltán Balázs!

    A Kassai utca 22. előtt a burkolat javítását rögzítettük, a soron következő javítási csomagba beletettük.

    A jelzést köszönöm!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályveze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Kassai utca 22. előtt a burkolat javítását rögzítettük, a soron következő javítási csomagba beletettük.

    A jelzést köszönöm!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére