Megoldott

Elforgatott növény konténerek

A Dembinszky utcában (de több más utcában is a kerületi utcákban) vannak olyan fás növény konténerek amiket korábban valakik elforgattak. Így több helyet foglalnak el a járdán, mintha párhuzamosan állnának az úttal.
Kérem ezeket igazítsák meg, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 6

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténereket visszaforgatták, köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
    Tisztelettel: BKM FŐKE...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00119737
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00119737 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Flower pole damaged

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Altmayer David
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére