Megoldott

Süntetem

Elgázolt sün maradványai az Óhegy utca úttestjén a Kada utca sarokhoz közel, az idősotthonnál.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Óhegy u. 50

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már nem volt ott, megoldva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére