Megoldatlan

Elhanyagolt park

FRISSÍTÉS: 2024.02.05.

Bejelentő visszajelzése:
"Egyelőre nem tudok semmilyen tervben lévő felújításról."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.04.25.

A XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza:
"Köszönettel vettük 119648. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Sósfürdő park jelenlegi állapotára.
Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy javaslatait megküldtük Hivatalunk Beruházási Osztályának, így amennyiben aktuális lesz a park felújítása, illetve fő funkciója meghatározásra kerül, mindenképpen szerepeltetjük javaslatát az ügyben. "

-----

Tisztelt Hölgyem / Uram,

A Sósfürdő parkkal kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e bármi terv a parkkal, hogy ne legyen egy kutyaszaros nagy kutyafuttató az egész? Ide a kutyásokon kívül láthatóan senki nem jár szívesen, talán az egész XI. kerület egyik leginkább gazdátlan és elhanyagolt parkjáról van szó.

Pedig lehetne ide tök jó funkciókat hozni:
- közösségi kert, ha van rá igény a Tétényi úti panelházakban
- Bikás parkból bizonyos funkciók áthozása, pl röplabda pálya, tollas pálya kijelölése - leginkább nyáron a Bikás parkban kb mozdulni sem lehet a tömegtől, tehermentesíteni lehetne azt a parkot
- kijelölt kutyafuttató, mert arra szükség van, de nem a park teljes területén
- vagy bármi mást, amitől nem így nézne ki az egész. Mert nemhogy leülni, vagy tollasozni nincs itt kedve senkinek, de még gyalog sem akar átmenni rajta az ember, mert tele van kutyaszarral.

A kérdés megválaszolásában résztvevők munkáját előre is köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sósfürdő park

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Távoli jövőben.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!

    Mellékletben csatolva küldöm a tárgyi számú megkeresésre adott választ.

    Tisztelettel,
    Pacseszák Eszter Anna
    beruházási ügyintéző

    Beruházási Osztály
    Városgazdálkodási Igazgatóság
    Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Hölgyem / Uram, A Sósfürdő parkkal kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e bármi terv a parkkal, hogy ne legyen egy kutyaszaros nagy kutyafuttató az egész? Ide a kutyásokon kívül láthatóan senki nem jár szívesen, talán az egész XI. kerület egyik leginkább gazdátlan és elhanyagolt parkjáról van sz...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem tudok semmilyen tervben lévő felújításról.
  • Bp Sentinel visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. április 25., kedd 16:50
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gazdátlan terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére