Megoldott

Rendszám nélküli roncs

Egy rendszám nélküli, lepukkant, szeméttel teli roncs rohad közterületen, kéretik gondoskodni az eltüntetéséröl.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, BAH csomópont 2120

Hozzászólások

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb kséőbb, mint soha... :-D
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    A legnagyobb békében rothadozik tovább az Otthon utca aljában. Kabaré...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott áll fent, az Otthon utca elején.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Fogalmam sincs, hogy megoldódott-e a probléma, mert nem jártam arra azóta, de itt lejjebb Szalai Tamás úr hozzászólása szerint nem.
  • Fodor Dávid visszajelzésére vár.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nem oldódott meg, csak áthelyeződött - vélhetően a pápalátogatás miatt átpakolták az Otthon utca elejére.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00119537

    Az 2023. március 29. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Fodor Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló helyet foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Szent Kristóf utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1993-as fekete Volkswagen GOLF GTD 1.9

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére