Megoldott

Hosszú ideje tilosban parkoló gépjármű

Az ukrán rendszámú autó december óta parkol a kerékpárúton. Múlt héten csatlakozott hozzá a másik autó, már alig fér el egy bicikli mellette, ráadásul mögötte zebra is van, az autó akadályozza a beláthatóságot.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 33

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Az ügyet megoldottként zárjuk.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Lada eltűnt, a Dodge ott van, de már szabályosan áll, foglalkoznak vele, megoldódott.
  • Berkó Margit Olga visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésével kapcsolatban mellékelten megküldöm Irodavezető úr XX/2157-2/2023 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel:
    Malya Kitti
    Ügyi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Berkó Margit Olga bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére