Megoldott

Elhagyott autó

Frissítés 2023.04.04
FÖRI válasza:
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Polgármesteri Hivatal
Kispesti Rendészeti Központ (1195 Budapest, Városház tér 18-20.) részére további intézkedés
megtétele céljából átteszem
............
Elhagyott autó a felüljáró mellett. Ablakán még látszik a letépett sárga matrica ragasztása. Kérem vigyék el.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagykőrösi út 156

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2023. május 3-án érkezett 119522. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Áttolták a Hoffer Albert utcába a z út melletti parkolóba /körforgalomból ki az ALDI felé, jobb oldalon/ , biztos a Pápalátogatás miatti lezárás miatt. Sárga matrica még rajta van, kérem szállítsák el.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2023. április 4-én érkezett 119522. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhagyott autó a felüljáró mellett. Ablakán még látszik a letépett sárga matrica ragasztása. Kérem vigyék el."-ról "Frissítés 2023.04.04 FÖRI válasza: Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Polgármesteri Hivatal Kispesti Rendészeti Központ (1195 Budapest, Városház tér 18-20.) részére további intézkedés megtétele c...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szabálytalan parkolás Opel Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Csokonai utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére