Megerősítésre vár

Kamera

Anonim Járókelő

Hirdető oszlopon több térf8gyelő kamera van elhelyezve. Az önkormányzat szerint nincs nekik ilyen ezen a címen. Kozteruleten magancelbol kihelyezett kamera nem szabalyos, illetve kozteruletet nem nezhet magan kamera. Erdeklodnek, hogy szabalyosan van e kihelyezve, mert a gdpr torveny szerint nem.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Drégelyvár u. 43

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Email: hatosagifoosztaly@bpxv.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Hirdető oszlopon több térf8gyelő kamera van elhelyezve. Az önkormányzat szerint nincs nekik ilyen ezen a címen"-ról "Hirdető oszlopon több térf8gyelő kamera van elhelyezve. Az önkormányzat szerint nincs nekik ilyen ezen a címen. Kozteruleten magancelbol kihelyezett kamera nem szabalyos, illetve kozteruletet nem nezhet magan...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kozteruleten magancelbol kihelyezett kamera nem szabalyos, illetve kozteruletet nem nezhet magan kamera. Erdeklodnek, hogy szabalyosan van e kihelyezve, mert a gdpr torveny szerint nem.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, milyen közterületi problémát észleltél, milyen változást szeretnél elérni, hogy ez...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hinta hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Klebelsberg Kunó utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elütött süni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Für Evelin
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Csongrád utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámbicikli

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére