Megoldott

Kezdetleges kátyú

Anonim Járókelő

Tisztelt Budapest Közút!

A tavaly elkészült Október huszonharmadika utcán az ALLE előtt (Bocskai út és buszmegalló között) a buszsávban egy kátyú kezd kialakulni.

Kérem, hogy javítsák az úthibát, mielőtt nagyobb mértékben rongálódna a tavaly elkészült aszfalt.

(A második fotón látszik a pontos helyszín)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap és burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére