Megerősítésre vár

Kidőlni készülő fa

Kedves Járókelők!

AZ utcánkban található fa kidőlni készül, tegnap kihívtam a Katasztrófavédelmet, ők azt mondják mivel nem dőlt még ki, ezért a Fővárost értesítsem, náluk próbálkoztam, de ők az Önkormányzathoz irányítottak. A Közterületfelügyelethez megint nem tartozik, ők a Zöldfelület munkacsoporthoz küldtek. Na itt adtam fel. Kérlek segítsetek! A fa a 1116 Budapest, Gépész utca-Inotai utca sarkán található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gépész u. 28

Hozzászólások

  • Molnár-Mihály Sára visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. április 19., szerda 17:40
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Molnár-Mihály Sára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógnak az útra a bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szombathelyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendezetlen zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére