Megoldatlan

Szobor előtt parkolnak

Sajnos beparkolnak a szobor elé, ami elég szomorú sajnos. Pollerekkel kellene védeni a teret sajnos.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kelta u. 8

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő!
    ÓBKF Városüzemeltetési Osztálya a padokat átteteti a szemben lévő oldalra, és poller is lesz kihelyezve. Üdvözlettel!
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remek ötlet :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Folyamatban
    Tisztelt Bejelentő!
    ÓBKF Városüzemeltetési Osztálya a padokat átteteti a szemben lévő oldalra, és poller is lesz kihelyezve. Üdvözlettel!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D98D8A.32E7DE00]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Forgalmi sávban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz helyen van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére