Megoldott

Budaörsi út 107. esővíz a gyalogosok nyakába

Korábban már bejelentettem, hogy a 1118 Budapest, Budaörsi út 99-111. közötti szakaszon lecsapják a buszsávban haladó járművek saras esővízzel a járdán lévő gyalogosokat. Hiába van sok helyen 4-6 méter széles járda, még így is telibe kapják a járókelők a vizet. Az se zavarja őket, hogy jól láthatóan felvételt készítek róluk. A legnagyobb probléma a Budaörsi út 107-109. előtt van, ahol a támfal miatt beszűkül a járda.
Kérem az illetékest, hogy oldja meg egyszer és mindenkorra az esővíz elvezetését, ma csak 13mm csapadék esik, de rendkívül bosszantó, hogy az ember mindene is tiszta sáros víz, ha erre kényszerül gyalogolni. A Budaörsi út 101-nél folyik le elvileg a Budaörsi útról az esővíz a Rahó utcába, ahol folyton óriási pocsolya szokott a kereszteződésben kialakulni. Az ottani eldugult lefolyót a hároméves gyerekemmel pucoltuk ki két bot segítségével kb. 15 perc alatt, de így se elegendő ez a lefolyó ahhoz, hogy a Budaörsi út vizét eltüntesse.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 107

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány kép lemaradt.
  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére