Megoldott

A közműszekrény ajtaja le van esve

Anonim Járókelő

A Margitsziget bejáratánál, az út Buda felőli oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt rendbe rakták, lezárható megoldottként.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba ideiglenesen el lett hárítva, végleges helyreállítása folyamatban, szíves türelmüket kérjük!
    Engedje meg, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Végletekig átrozsdásodott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott szekreny

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ditrói Mór utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére