Megoldott

Balesetveszélyes motor

A képen piros keretben egy becsomagolt jármű látható, szerintem motorkerékpár.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem eszembe nem jutna a közút kellős közepén motort tárolni. Viszont meglátásom szerint ez nem közterület, hanem közút, és így bármilyen tárgy tárolása szóba sem kerülhet.
Közvetlen baleset veszély áll fent két okból:
- zavarja a gyalogosok észlelését, akkor is ha a megfelelő mértékűre csökkentjük a sebességet a gyalogátkelőhely megközelítésekor. Közvetlen életveszély.
- kockázat növelő hatású, ugyanis ha kereszteződésben baleset történik, nem mindegy, hogy a vétkes/nem vétkes fél egy-két táblával találkozik, hanem egy 200-300 kg tömegű motorkerékpárt is le kell küzdenie. Anyagi kárveszély.
Kérem, állapítsák meg, hogy szabálytalan-e a tárolás, és intézkedjenek, ha igen.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út 95

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Hetek óta megszűnt a szabálytalan parkolás, nem látom ott a gépet.
    Szerintem megoldódott.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D9834F.858C9BE0]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Quartus Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Az miért balesetveszélyes, ha a járdaszigeten áll? Csak érdeklődöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilos lenne parkolni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére