Megoldatlan

Rozsdás doboz a tartóoszlopon

T. BKV!

Túl sokat nem fűznék hozzá. Vezér utcában a Füredi utcai megállóban van ez a valami. Borzalmasan néz ki. Cseréljék ki, ha kell még, vagy bontsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 30

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldatlan
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014180-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00119434

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alaján tájékoztatjuk, h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lesett a fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Oszlopcsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére