Válaszra vár

Fa hiány

Anonim Járókelő

Ezen a szakaszon a Nádasdy utcán a Dobó Katica utca és Zoltán utca közötti szakaszon régen mind a kettő oldalon volt fa ültetve amit egyszer csak kivágtak és azóta se pótolták.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nádasdy u. 10-16

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére