Megoldatlan

járdamaradvány

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:2023.03.29
------------------------------------.
I.kerület Budavár Önkormányzat válasza:
A Vérmező Budapest Főváros tulajdona.
--------------------------------------------------------

Félig kövezett járda rész a Vérmező szélén. Vagy feltörni kellene és zöldíteni, vagy rendesen aszfaltozni. Több biciklis jár erre, így baj nem lenne a több helyből.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli Pályaudvar

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő” !

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatjuk Önöket, hogy a javasolt járda javítási vagy zöldfelületté alakítási munkák elvégzéséhez szük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 43654/2023-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Félig kövezett járda rész a Vérmező szélén. Vagy feltörni kellene és zöldíteni, vagy rendesen aszfaltozni. Több biciklis jár erre, így baj nem lenne a több helyből."-ról "FRISSÍTÉS:2023.03.29 ------------------------------------. I.kerület Budavár Önkormányzat válasza: A Vérmező Budapest Főváros tulajdona. -------...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Járókelő!

    A Vérmező Budapest Főváros tulajdona.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére