Megoldott

Kiálló fedlap

Tisztelt Telekom!
A Móricz Zsigmond körtéren, a szervízúton, a MAtáv feliratú fedlap kiáll a járdából.
Kérem a lehetőségekhez mérten cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére