Megoldott

Megrongált hirdetőtábla

Frissítés 2023.05.10.

A Publimont Kft. válasza szerint a MAHIR-hoz tartozik.

Játszótér melletti hirdetőtábla megrongálódott, balesetveszélyes és érintésvédelmileg is veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 87

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kováts Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom, hogy időközben ki lett javítva.
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: MAHIR

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Játszótér melletti hirdetőtábla megrongálódott, balesetveszélyes és érintésvédelmileg is veszélyes"-ról "Frissítés 2023.05.10. A Publimont Kft. válasza szerint a MAHIR-hoz tartozik. Játszótér melletti hirdetőtábla megrongálódott, balesetveszélyes és érintésvédelmileg is veszélyes"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Publimont"-ról "MAHIR"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a hibajelzést, de a hirdető eszköz nem a mi tulajdonunk.

    A monitoring rendszer szerint a MAHÍR Cityposter Kft-hez tartozik.

    A bejelentést továbbítom részükre.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Kováts Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére