Megoldott

Hiányzó fedlap a XIII. kerületi Váci úton

Napok óta hiányzik, és így balesetveszélyes a közlekedés

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 6

Hozzászólások

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, köszönöm, ez gyors volt. :)
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű ! Várom az intézkedést is, a hiba mielőbbi kijavítását.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére