Megoldott

Elütött cica

FRISSÍTÉS: 2023-03-27
A XV. kerület válasza:

,,BKK Közútnak továbbítva"

---

Az 'Egyenes utcai lakótelep' buszmegálló után pár méterre, a belvaros felé, a HÉV sínek és az úttest közötti keskeny füves részén egy elütött cica van 2 napja (nem él). Vezetés miatt képet nem tudtam készíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kerepesi út 172

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az 'Egyenes utcai lakótelep' buszmegálló után pár méterre, a belvaros felé, a HÉV sínek és az úttest közötti keskeny füves részén egy elütött cica van 2 napja (nem él). Vezetés miatt képet nem tudtam készíteni."-ról "FRISSÍTÉS: 2023-03-27 A XV. kerület válasza: ,,BKK Közútnak továbbítva" --- Az 'Egyenes utcai la...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK Közútnak továbbítva
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Pintér Brigitta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lakatok a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Aszfalt darabok a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére