Megoldott

Kelenföld P+R

Tisztelt Illetékes!

A kelenföldi P+R használhatatlansága miatt keresem fel Önöket. Sajnos pont a célcsoport nem tudja használni a parkolót, mert reggel 7kor már nincs parkoló és este 18 óra után még mindig nem lehet parkolni. A célcsoport alatt azt értem akik az agglomerációból és a XI. Kerület külső területeiről jönnek a P+R-be az autójukat lerakni és BKK-val tovább utazni a városba. Illetve jönnének, de sajnos teli van a parkoló olyan autókkal amik napokat, heteket ott parkolnak.
Javaslom a parkolás fizetőssé tételét 10 órát meghaladólag, óra illetve napi dìjszabással. Ezzel elősegìtenék a célcsoport parkolását.

Ha jól értesültem 2023 Július 1-től fizetős lesz?

Kérem szìves tájékoztatását az ügyben.

Köszönettel,
Hoffmann Sophia

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 5

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem már fizetős
  • Hoffmann Sophia visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014202-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00119372

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes Budapest Közút Zrt. állásfoglalása a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Autómentes Városokat hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolóban vagy 5 elhagyatott autó parkol betört ablakokkal. Szánalmas hogy erre van hely és hogy senkit nem zavar. Holott én is többször bejelentettem.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Hoffmann Sophia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltorlaszolt kerékpárparkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népszínház u. 33
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszeresen tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Árasztó-part tönkretétele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére